Naar de inhoud

Riva Bon uit Warder turnt zich naar 25-ste plek op European Youth Olympic Festival (video)

Bron: European Youth Olympic Festival

Riva Bon uit Warder turnt zich naar 25-ste plek op European Youth Olympic Festival. Het Nederlandse team eidigde op een 15e plaats.

Hieronder de vloer oefening van Riva waar ze met een score van 12.500 een 13e plaats wist te bemachtigen.































































































































































































































































































PlaatsNaamLandBrugBalkVloerSprongTotaal
1.Elena COLAS FRANCE12.85013.90013.80013.20053.750
2.Lucia PILIAROVA SLOVAKIA13.90012.20012.65013.20051.950
3.Alexia BLANARU ROMANIA11.20013.35012.95013.85051.350
4.Lola CHASSAT FRANCE13.50013.60012.15011.70050.950
5.Helena Zofia FINC GREAT BRITAIN13.05012.55012.15013.05050.800
6.SOFIA BIANCHI ITALY12.85012.05012.65012.90050.450
7.Nela OSTRIHONOVA SLOVAKIA11.80013.20012.45012.75050.200
8.Aliya Jolie FUNK GERMANY11.90012.25012.65013.00049.800
9.Camille GALAND BELGIUM11.80012.25012.75012.95049.750
10.Maiana PRAT FRANCE10.55013.30013.60012.00049.450
11.Yonca OZGUL GERMANY11.85012.20012.50012.80049.350
12.Madita MAYR GERMANY10.50012.05013.05013.50049.100
13.Veronika KUBOSNA CZECHIA11.05012.65012.05013.30049.050
14.Mia PROIETTI ITALY9.60011.70013.70014.00049.000
15.Anastasiia LEV UKRAINE11.40012.05012.40012.90048.750
16.Bohdana KOVALOVA UKRAINE11.50013.05012.15011.95048.650
17.Lexi HOLMES GREAT BRITAIN11.60011.40012.15013.20048.350
18.Zelia CAUFRIEZ BELGIUM12.05011.80011.85012.40048.100
19.Mira HURKECZ HUNGARY11.60011.40012.15012.95048.100
20.Ophir SHMUELY ISRAEL10.70012.30012.30012.70048.000
21.Lia SCHUMACHER SWITZERLAND11.00012.20012.50011.90047.600
22.Irem KARABALIK TURKIYE10.75011.15012.40013.15047.450
23.Mie DE WILDE BELGIUM10.75011.20012.60012.65047.200
24.Inci KALEKOYLUOGLU TURKIYE9.95012.50012.15012.55047.150
25.Iris IORDACHE ROMANIA10.85011.10012.55012.35046.850
25.Riva BON NETHERLANDS11.45010.70012.50012.20046.850
25.Lyris AZHANSWITZERLAND11.20011.65011.80012.20046.850

Nog 1000 van de 1000 tekens

Je e-mailadres wordt niet getoond en alleen gebruikt om je op de hoogte te houden van antwoorden.