Naar de inhoud

Nederlandse Junioren met Riva Bon behalen 10e plaats op WK turnen

Bron: Turnen

Riva Bon, Zoe Philipsen, en Vera Ubbink hebben op het WK turnen voor junioren een 10e plaatse behaald in de landen wedstrijd.




































SprongBrugBalkVloerTotaal
Riva Bon12,43311,53312,83312,30049,099
Vera Ubbink12,23310,40011,70012,30046,633
Zoe Philipsen11,63311,73310,06611,06644,498






































































































































PlaatslandSprongBrugBalkVloerTotal
1FranceFRA27.30027.76626.60026.766108.432
2JapanJPN27.63326.06627.69926.532107.930
3United States of AmericaUSA27.53226.56626.66625.466106.230
4People's Republic of ChinaCHN26.16625.96627.13325.266104.531
5RomaniaROU26.63322.73226.29925.499101.163
6ItalyITA26.83324.63324.43324.899100.798
7Great BritainGBR26.36626.26622.13224.73399.497
8UkraineUKR24.19925.36624.60024.13398.298
9BelgiumBEL25.26624.10023.66624.80097.832
10NetherlandsNED24.66623.26624.53324.60097.065

Nog 1000 van de 1000 tekens

Je e-mailadres wordt niet getoond en alleen gebruikt om je op de hoogte te houden van antwoorden.